Potpisan ugovor za Digitalnu transformaciju

Povodom pokretanja novog master akademskog programa Digitalna transformacija, osnivači FEFA potpisali su memorandume o razumevanju i osnivanju FEFA Koalicije za digitalnu transormaciju sa direktorima vodećih kompanija u oblasti informatičkog poslovanja Microsoft, Ericsson, IBM, SAP, Schneider Electric i Oracle.

Davanjem svojih ekspertiza, kompanije potpisnice pomogle su u formiranju nastavnog programa. Učešće eksperata u nastavi i radionicama, osnivanje talent timova, izrada studija slučaja i obavljanje stručnih praksi, samo su neki od primera planirane saradnje.

Master program Digitalna transformacija, jedinstven spoj biznisa i informacionih sistema, prvi je akreditovani program te vrste u Srbiji.