AVNET: Jednogodišnja plaćena praksa

Kompanija Avnet raspisala je konkurs za jednogodišnju plaćenu praksu.

O kompaniji

Kao jedan od vodećih svetskih distributera elektronskih komponenti i sistema, podržavaju kupce i partnere širom sveta već 103 godine.

Avnet dizajnira, proizvodi, snabdeva i isporučuje tehnološka rešenja. Rade sa kupcima svih veličina, u svakom delu sveta — bilo da su u pitanju novi razvojni timovi, startupovi, srednje velike firme ili preduzeća. Jednostavno rečeno, vode se današnjim idejama u tehnologiju budućnosti.

Avnet zaposlenima pruža priliku da iz prvih redova prate najnovije inovacije koje oblikuju svet u kojem živimo i budućnost koju delimo.

Opis posla

Traže entuzijastične i motivisane početnike u karijeri da se pridruže njihovoj distributivnoj kompaniji kao pripravnici.

Pitate se šta je pripravnik? Pa, kao pripravnik, imate priliku da steknete praktično iskustvo u različitim aspektima distributivnih operacija, dok blisko sarađujete sa iskusnim profesionalcima u tom polju. Ovaj program pruža odličnu priliku za razvijanje vrednih veština i uvida u brzi svet distribucije.

Uslovi konkursa

  • Uspešno završena srednja škola ili trenutno upisani na program osnovnih ili master studija, po mogućstvu u oblasti upravljanja lancem snabdevanja, logistike, poslovne administracije ili srodne oblasti.
  • Snažne organizacione veštine i pažnja prema detaljima.
  • Izvrsne komunikacione i međuljudske veštine.
  • Sposobnost efikasnog rada samostalno i kao deo tima.
  • Poznavanje Microsoft Office aplikacija, posebno Excela.
  • Prethodno iskustvo ili kursevi vezani za distribuciju, logistiku ili upravljanje lancem snabdevanja su prednost, ali nisu obavezni.

Način prijave i ostalo

Da biste se prijavili za ovu poziciju pripravnika, dostavite svoj CV i motivaciono pismo u kojem ćete navesti vaše interesovanje za distribuciju ili moguće relevantno iskustvo. Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani za intervjue. Prijavu pronađite na linku ispod.

Rok za prijavu: 7. jul 2024.

Planirani početak: septembar 2024.

Nazad

Slične vesti

Addiko banka: Stručni/a saradnik/ca podrške u Kontakt Centru

Addiko banka raspisala je konkurs za stručne saradnike podrške u Kontakt Centru. ...
Addiko banka: Saradnika/cu za upravljanje potraživanjima u docnji

Addiko banka raspisala je konkurs za saradnika/cu za upravljanje potraživanjima u docnji. ...
NCR Voyix: Open Career Day

Američka korporacija NCR Voyix vas poziva na karijerni događaj koji će se održati u sredu, ...